Onsdagen den 4 mars 2026 erbjuder vi våra medlemmar att följa med oss på en medlemsutflykt till Gekås Ullared – vill du följa med?

Medlemmar i HSB* har många fördelar. En av dem är möjligheten att följa med oss på en medlemsutflykt till Gekås Ullared. Som medlem i HSB Nordvästra Skåne har du också möjlighet att bjuda med en vän som inte är medlem i HSB. Har du ingen att åka med? Ingen fara, personal från HSB följer med och ser till att alla får en trevlig dag.

I priset ingår bussresan till Gekås Ullared ToR, fika på plats och en goodiebag från HSB. Tycker du att detta låter intressant, så läs igenom detaljerna och anmäl dig via formuläret nedan, vi har 150 platser att erbjuda och det är först till kvarn som gäller!

 

När: Den 4 mars 2026. Avfärd kl 7.30 – 8.15 beroende på avreseort. Exakt avresetid får du i din bekräftelse. Hemresa kl 17.00.

Avreseorter: Helsingborg, Ängelholm, Klippan och Åstorp.

Kostnad: 200 kr per person. Du erlägger din betalning via swish. Du får information om swishnummer när vi har tagit emot din anmälan.

Anmälan: Anmäl dig senast 13/2 2026 via formuläret nedan. Vi har ett begränsat antal platser och först till kvarn gäller.

Bekräftelse: När du har anmält dig får du en bekräftelse per e-post från oss. Där finner du vårt swishnummer så att du kan erlägga din betalning. Du får sedan ytterligare en bekräftelse på e-post när vi har mottagit din betalning och det är först då som du är anmäld. Anmälan är bindande, men först efter att vi har bekräftat att vi har tagit emot din betalning. Om du inte kan se att du har fått någon e-post från oss så ber vi dig att titta i din skräppost.

*Medlemmar i HSB Nordvästra Skåne äger antingen en HSB-bostadsrätt i nordvästra Skåne, eller betalar ett personligt årsmedlemskap i HSB Nordvästra Skåne.

 

Personuppgifter som lämnas i anmälan behandlas för att administrera medlemsaktiviteten. Läs mer om hur HSB Nordvästra Skåne behandlar personuppgifter här >

Medlemsresa till Gekås Ullared

Här kan du anmäla dig och en vän att följa med på HSB Nordvästra Skånes medlemsresa till Gekås Ullared. Anledningen till att vi behöver ditt personnummer är för att kunna matcha dig i vårt medlemsregister.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.